Wielkanoc w górach zapewni  nam spędzenie czasu z rodziną i bliskimi, z dala od zgiełku hałaśliwych miast, przy jednoczesnym podziwianiu przepięknych górskich krajobrazów. W tym roku górskie pensjonaty i hotele zapewniają szeroką gamę specjalnych ofert na Wielkanoc 2015, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielkanoc 2015 w Polsce to bardzo uroczyste święto, które celebrujemy uczestnicząc w nabożeństwach oraz spożywając specjalnie przygotowywane potrawy. Święta najczęściej spędzamy w zaciszu własnego domu i otoczeniu najbliższych.

 

Wielkanoc w górach to propozycja dla wszystkich kochających górskie krajobrazy. Z dala od zgiełku hałaśliwych miast, ciesząc się spokojem i pięknymi widokami, spędź niezapomniane Święta Wielkanocne w jednym z górskich kurortów. Oferta Wielkanocy w górach jest bardzo zróżnicowana, zarówno pod względem wyboru noclegu jak również różnorodności oferowanych usług w danym obiekcie.

Zakopane nazywane „zimową stolicą Polski” jest największym ośrodkiem miejskim w otoczeniu Tatr. Ofert na Wielkanoc 2015 w Zakopanem jest wiele. Szczególnie interesująca jest Wielkanoc w „luksusowych domkach góralskich”, gdzie tradycyjna gościnność gospodarzy połączona ze współczesnymi luksusami sprawi, że spędzenie tam Świąt Wielkanocnych będzie niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny.


Apartamenty w samym centrum Zakopanego przyciągają dogodną lokalizacją oraz wysokimi standardami, zadowalającymi nawet najbardziej wymagających klientów. Poza noclegami oczywiście nie można zapomnieć o słynnych na cały świat Krupówkach, skoczniach narciarskich, Gubałówce oraz Muzeum Tatrzańskim. Zakopane to miejsce, gdzie nie brakuje zarówno atrakcji, jak i baz noclegowych z interesującą oferta wielkanocną, dlatego też warto Wielkanoc spędzić właśnie tam.

Zobacz atrakcyjne oferty wielkanocne w Zakopanem: Wielkanoc 2015 w Zakopanem

Zakopane to nie jedyne miasto w polskich górach gdzie atrakcyjne oferty zainteresują turystę. Komfortowe ośrodki wypoczynkowe w Rabce-Zdroju to rozwiązanie dla całej rodziny. Tam tradycję łączy się z nowoczesnością, a oferta wielkanocna przygotowana jest z myślą o osobach chcących spędzić rodzinne święta w miłej i spokojnej atmosferze. Podobnie w Karpaczu, Szczyrku czy Szklarskiej Porębie oraz innych znanych górskich miejscowościach.

Poznaj oferty na tegoroczne święta wielkanocne w znanych górskich miejscowościach:
Wielkanoc 2015 w Szklarskiej Porębie
Wielkanoc 2015 w Szczyrku
Wielkanoc 2015 w Karpaczu
Wielkanoc 2015 w Jeleniej Górze