• Wielkanoc 2015
article

A A

Stroiki na Wielkanoc 2015

dekoracje na wielkanoc,  dekoracje wielkanocne,  ozdoby na wielkanoc,  ozdoby wielkanocne,  stroiki na wielkanoc,  stroiki wielkanocne,  wielkanoc stroiki

Święta Wielkiej Nocy nie mogą obejść się bez kolorowych dekoracji. Ozdoby wielkanocne mogą mieć różny charakter, jednak wśród nich najbardziej popularne są stroiki, które można wykonać samodzielnie w domu. Stroiki na Wielkanoc sprawią, że nasze otoczenie nabierze wesołego i wiosennego wyglądu.

Kolorowe pisanki to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli Świąt, dlatego też będą pięknie komponować się z wielkanocnym stroikiem. Aby wykonać tego typu ozdoby na Wielkanoc 2015 będziemy potrzebować dodatkowo bazi, sztucznych kurczaczków i baranka, rzeżuchy czy elementów brzozy bądź siana. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej, a już przy niewielkim nakładzie pracy wyczarujemy fenomenalną dekorację.

 

Jajka można pofarbować wywarem z cebuli, buraków bądź gotowymi barwnikami dostępnymi w każdym sklepie. Tak przygotowany stroik na Wielkanoc układamy na zielonej rzeżusze i ustawiamy na stole. Ozdobę możemy dodatkowo udekorować gałązkami bazi lub położyć na niej żółtego kurczaczka. Własnoręcznie wykonana dekoracja będzie idealnym dopełnieniem pięknie nakrytego stołu.  

Stroik wielkanocny można wykonać także z kwiatów, które wprowadzą do naszego domu prawdziwe tchnienie wiosny. Kolorowe bukiety proponujemy ozdobić wydmuszkami bądź gałązkami bazi i stroik gotowy! W kwiaciarniach i na targowiskach można tanio kupić pęczki ciętych kwiatów. Najlepiej wyeksponować je w przezroczystych naczyniach. Pastelowe barwy narcyzów, tulipanów, hiacyntów czy konwalii pasują do każdego wnętrza, a do naszego domu wprowadzą radosną i wiosenną atmosferę.

 

Zobacz kiedy w tym roku wypadają Święta Wielkanocne, wejdź: Kiedy wypada Wielkanoc 2015?

Ozdoby wielkanocne możemy wykonać także ze skorupek jajek, tworząc z nich miniaturowe wazoniki. Kolorowe doniczki z jajek będą uroczą ozdobą świątecznego stołu, a w dodatku bardzo pomysłową! Wystarczy na dno skorupki wlać trochę wody albo położyć watę nasączoną wodą, po czym umieścić tam kwiat tulipana bądź inną roślinkę.

Pamiętajmy również aby zachować umiar w ozdabianiu naszego domu. Jeśli w każdym pomieszczeniu będziemy eksponować bogate stroiki wielkanocne uzyskamy raczej przytłaczający efekt aniżeli zachwyt pozostałych domowników. Stroiki na Wielkanoc najlepiej ustawić na świątecznym stole. Zielona rzeżucha i kolorowe pisanki będą się pięknie komponować z białym obrusem i elegancką zastawą. W takiej oprawie tegoroczna Wielkanoc będzie z pewnością niezapomniana, zarówno przez domowników jak i przybyłych gości.

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Anet

2015-03-29 13:48:18

nowy komentarz

Dziękuję,pomogło mi to i to bardzo :)

nowy komentarz

na komputerowycz je st to potszebne

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

Tradycyjne palmy wielkanocne Tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi są głęboko zakorzenione w naszej...
Ozdoby na Wielkanoc 2015 Święta wielkanocne tuż, tuż - warto więc podkreślić ich radosny...
Kiedy wypada Wielkanoc 2015? Data Świąt Wielkanocnych jest ruchoma i najczęściej przypada pomiędzy 22...
Wielkanoc 2015 na Mazurach Święta Wielkiej Nocy to radosny i pełen optymizmu czas, który...