• Wielkanoc 2015
article

A A

Pomysły na Wielkanoc 2015

pomysł na Wielkanoc,  pomysły na wyjazd

Wielkanoc to dla większości ludzi czas spędzany w gronie najbliższych, zazwyczaj przy bogato zastawionym stole. To również tradycje takie jak sobotnie święcenie pokarmów i poniedziałkowe polewanie się wodą. Jednak nie wszyscy preferują taką formę świętowania. Dla niektórych to czas, kiedy mogą wyjechać i po prostu odpocząć od codzienności. Jakie mogą być pomysły na wyjazd w Wielkanoc 2015?

Wielkanoc nad morzem

   
Wielkanoc nad morzem, to porządna dawka jodu, ale nie tylko. Hotele i pensjonaty już przygotowały specjalną ofertę. Swoim gościom proponują świąteczne menu a także atrakcje  takie jak wieczory przy kominku, wędkowanie, zbieranie bursztynów oraz jednodniową wycieczkę promem do Szwecji. Poza tym można zafundować sobie odrobinę przyjemności i odwiedzić Spa, które też mają oferty na Wielkanoc 2015. Spokojne spacery brzegiem morza na pewno przyniosą spokój i wyciszenie.

 

Wielkanoc na Mazurach


Nie wszyscy lubią zatłoczone kurorty. Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój doskonałym pomysłem jest Wielkanoc na Mazurach. Urok mazurskich jezior ukoi każdego, kto zdecyduje się spędzić tam swój świąteczny weekend. Dla osób, które chcą zorganizować sobie czas, mazurskie hotele przygotowały świąteczne pakiety. Oferują tradycyjne wielkanocne dania, śmigusowe lanie, konkurs na najładniejszą pisankę a dla najmłodszych upominek od Zajączka. Organizowany jest też nordic walking oraz lekcje jazdy na quadach.
Wielkanoc na Mazurach to doskonałe wyjście dla rodzin z dziećmi. Gospodarze, zapewniając atrakcje dla najmłodszych, pozawalają odpocząć rodzicom.

 

Wielkanoc w górach


Wielbiciele gór również mogą zaplanować sobie świąteczny wypoczynek w ulubionym miejscu. Wielkanoc w górach można spędzić spacerując i podziwiając piękne krajobrazy. To również tradycyjna góralska kultura i niepowtarzalne zwyczaje, którym można przyjrzeć się z bliska. Na pewno dużą popularnością będą cieszyć się Tatry i Zakopane. A co oferują inne zakątki Polski? Czy dobrze zrobimy odwiedzając Karkonosze i spędzając Wielkanoc 2015 w Karpaczu?


 Na pewno nie zawiodą piękne widoki, panują tam też idealne warunki do uprawiania sportów. Jest to dodatkowym atutem dla osób aktywnych. Karpacz usytuowany jest tak, że blisko stąd zarówno do Wrocławia, jak i Pragi czy Drezna. Zatem spędzając Wielkanoc 2015 w Karkonoszach można odwiedzić też naszych południowych sąsiadów. Karkonoskie hotele i pensjonaty kuszą swoimi ofertami, gwarantując świetny wypoczynek i smaczne, tradycyjne wielkanocne śniadanie. Hotele Spa również mają wielkanocne oferty i proponują specjalne zabiegi. Spędzanie Wielkanocy w Karpaczu na pewno zadowoli najbardziej wymagające osoby.

 

 

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

Anet

2015-03-29 13:48:18

nowy komentarz

Dziękuję,pomogło mi to i to bardzo :)

nowy komentarz

na komputerowycz je st to potszebne

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

Tradycyjne palmy wielkanocne Tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi są głęboko zakorzenione w naszej...
Ozdoby na Wielkanoc 2015 Święta wielkanocne tuż, tuż - warto więc podkreślić ich radosny...
Kiedy wypada Wielkanoc 2015? Data Świąt Wielkanocnych jest ruchoma i najczęściej przypada pomiędzy 22...
Wielkanoc 2015 na Mazurach Święta Wielkiej Nocy to radosny i pełen optymizmu czas, który...