• Wielkanoc 2015
article

A A

Pomysły na Wielkanoc 2014

pomysł na Wielkanoc,  pomysły na wyjazd

Wielkanoc to dla większości ludzi czas spędzany w gronie najbliższych, zazwyczaj przy bogato zastawionym stole. To również tradycje takie jak sobotnie święcenie pokarmów i poniedziałkowe polewanie się wodą. Jednak nie wszyscy preferują taką formę świętowania. Dla niektórych to czas, kiedy mogą wyjechać i po prostu odpocząć od codzienności. Jakie mogą być pomysły na wyjazd w Wielkanoc 2014?

  Wielkanoc nad morzem

   
    Wielkanoc nad morzem, to porządna dawka jodu, ale nie tylko. Hotele i pensjonaty już przygotowały specjalną ofertę. Swoim gościom proponują świąteczne menu a także atrakcje  takie jak wieczory przy kominku, wędkowanie, zbieranie bursztynów oraz jednodniową wycieczkę promem do Szwecji. Poza tym można zafundować sobie odrobinę przyjemności i odwiedzić Spa, które też mają oferty na Wielkanoc 2014. Spokojne spacery brzegiem morza na pewno przyniosą spokój i wyciszenie.

 

Wielkanoc na Mazurach


    Nie wszyscy lubią zatłoczone kurorty. Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój doskonałym pomysłem jest Wielkanoc na Mazurach. Urok mazurskich jezior ukoi każdego, kto zdecyduje się spędzić tam swój świąteczny weekend. Dla osób, które chcą zorganizować sobie czas, mazurskie hotele przygotowały świąteczne pakiety. Oferują tradycyjne wielkanocne dania, śmigusowe lanie, konkurs na najładniejszą pisankę a dla najmłodszych upominek od Zajączka. Organizowany jest też nordic walking oraz lekcje jazdy na quadach.
Wielkanoc na Mazurach to doskonałe wyjście dla rodzin z dziećmi. Gospodarze, zapewniając atrakcje dla najmłodszych, pozawalają odpocząć rodzicom.

 

Wielkanoc w górach


    Wielbiciele gór również mogą zaplanować sobie świąteczny wypoczynek w ulubionym miejscu. Wielkanoc w górach można spędzić spacerując i podziwiając piękne krajobrazy. To również tradycyjna góralska kultura i niepowtarzalne zwyczaje, którym można przyjrzeć się z bliska. Na pewno duża popularnością będą cieszyć się Tatry i Zakopane. A co oferują inne zakątki Polski? Czy dobrze zrobimy odwiedzając Karkonosze i spędzając Wielkanoc 2014 w Karpaczu?


 Na pewno nie zawiodą piękne widoki, panują tam też idealne warunki do uprawiania sportów. Jest to dodatkowym atutem dla osób aktywnych. Karpacz usytuowany jest tak, że blisko stąd zarówno do Wrocławia, jak i Pragi czy Drezna. Zatem spędzając Wielkanoc 2014 w Karkonoszach można odwiedzić tez naszych południowych sąsiadów. Karkonoskie hotele i pensjonaty kuszą swoimi ofertami, gwarantując świetny wypoczynek i smaczne, tradycyjne wielkanocne śniadanie. Hotele Spa również mają wielkanocne oferty i proponują specjalne zabiegi. Spędzanie Wielkanocy w Karpaczu na pewno zadowoli najbardziej wymagające osoby.

 

 

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Karnawał 2015 Karnawał 2015. Bale karnawałowe 2015. Zabawy karnawałowe.
obraz
Ferie zimowe 2015 ferie zimowe, ferie 2015, narty na ferie, zimowisko, zimowiska 2015
obraz
Walentynki 2015 Walentynki 2015. Oferta na Walentynki. Dzień Swiętego Walentego,...
obraz
Dzień Kobiet 2015 Oferty na Dzień Kobiet 2015. 8 marca 2015.
obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 20...

Aktualne imprezy

Święta Wielkanocne 2014 w górach Wielkanoc w górach zapewni  nam spędzenie czasu z rodziną i...
Stroiki na Wielkanoc 2014 Święta Wielkiej Nocy nie mogą obejść się bez kolorowych dekoracji. Ozdoby...
Wielkanoc 2014 na Mazurach Święta Wielkiej Nocy to radosny i pełen optymizmu czas, który...
Tradycyjne palmy wielkanocne Tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi są głęboko zakorzenione w naszej...