W tym roku Święta Wielkanocne wypadają 5 kwietnia. Mówi się, że pogoda w kwietniu może być nieprzewidywalna, co niezbicie udowadnia nam pogoda na Wielkanoc 2015.

Pogoda na Wielkanoc


Długoterminowa prognoza pogody na Święta Wielkanocne przewiduje niewiele słońca i dość niskie temperatury, które nie przekroczą 15 stopni Celsjusza. Chociaż początek miesiąca był wyjątkowo ciepły i słoneczny, to zapowiadane na przedświąteczne dni pogorszenie pogody nie pozostawia nam wielu nadziei.

 

Trzeba przygotować się na opady deszczu połączone z porywistym wiatrem. Na południu Polski miejscami mogą wystąpić także przelotne opady śniegu.

 

Chcesz spędzić Wielkanoc poza domem? Zobacz oferty noclegów w poszczególnych regionach Polski:

Noclegi na Mazurach

Noclegi na Pomorzu

Noclegi w Tatrach

 

Pogoda na kwiecień 2015


Pogoda na kwiecień na początku miesiąca będzie obfitować w dodatnie temperatury oraz bezchmurne niebo.  W połowie miesiąca temperatury powietrza mogą sięgać nawet 20 stopni Celsjusza. Pogoda na kwiecień chwilami będzie bardziej letnia niż wiosenna. Pod koniec miesiąca temperatury spadną i pojawią się opady deszczu. Niestety, w tę tendencję wspisują się właśnie nadchodzące Święta Wielkanocne 2015. 

 

Masz zamiar spędzić weekend majowy w górach? Sprawdź ofertę noclegów w tatrzańskich miejscowościach:

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Noclegi w Murzasichlu

Noclegi w Zakopanem