• Wielkanoc 2015
article

A A

Ozdoby na Wielkanoc 2015

dekoracje na wielkanoc,  dekoracje wielkanocne,  ozdoby wielkanocne,  ozdoby na wielkanoc ,  ozdoby wielkanoc,  dekoracja wielkanocna ,  jak zrobić ozdoby na wielkanoc

Święta wielkanocne tuż, tuż - warto więc podkreślić ich radosny nastrój różnymi dekoracjami. Ozdoby na Wielkanoc sprawią, że atmosfera świąt będzie jeszcze bardziej uroczysta, a w naszych domach zagości wiosna.

Wielkanocnymi dekoracjami możemy ozdabiać nie tylko świąteczny koszyczek ale także stół, półki oraz parapety. Bazie, rzeżucha, żółte kurczaczki, cukrowe baranki czy kolorowe wydmuszki to ozdoby bez których Święta nie mogłyby się odbyć. Ozdoby na Wielkanoc 2015 można kupić gotowe w sklepie, ale również zrobić samodzielnie w domu, przy niewielkim nakładzie finansowym.

Kolorowe pisanki to jeden z symboli Świąt Wielkanocnych, oznaczający nowe życie. Dlatego też do świątecznego koszyczka wkładamy pomalowane jajka, aby po poświęceniu podzielić się nimi z bliskimi. Malowane pisanki to także świetna ozdoba świątecznego stołu. Jajka można pofarbować wywarem z cebuli, buraków bądź gotowymi barwnikami dostępnymi w każdym sklepie. Tak przygotowane ozdoby na Wielkanoc układamy na zielonej rzeżusze i ustawiamy na stole.

Chcesz w nieszablonowy sposób ozdobić wielkanocne pisanki? Wejdź i zobacz: Quilling na Wielkanoc

Po długiej zimie tęsknimy za wiosną, dlatego też w naszym domu nie może zabraknąć kwiatów. Kolorowe bukiety możemy ozdobić wydmuszkami bądź gałązkami bazi. W kwiaciarniach i na targowiskach można tanio kupić pęczki ciętych kwiatów. Najlepiej wyeksponować je w przezroczystych naczyniach. Pastelowe barwy narcyzów, tulipanów, hiacyntów pasują do każdego wnętrza, a do naszego domu wprowadzą prawdziwe tchnienie wiosny.

Świeże gałązki wierzby z baziami są bardzo elastyczne, dzięki czemu można z nich pleść wianki czy kółka. Takie wielkanocne ozdoby będą rewelacyjnym dopełnieniem każdej aranżacji. Aby samodzielnie wykonać taką dekorację z bazi wystarczy kilka gałązek zawinąć wokół siebie. Do kompozycji można wykorzystać także skorupki jajek bądź kolorowe piórka.

Ze skorupek jajka można wykonać urocze miniaturowe wazoniki, które będą przepiękną ozdobą wielkanocnego stołu. Wystarczy wlać trochę wody na dno i umieścić w skorupce kwiatek tulipana bądź innego kwiatka. Skorupka jajka może posłużyć także jako doniczka dla rzeżuchy. Kwiaty ozdobią każde wnętrze i wprowadzą w nas w wesoły i wiosenny nastrój.

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

nowy komentarz

Jea. Ale i tak -5 :D

Anet

nowy komentarz

Dziękuję,pomogło mi to i to bardzo :)

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

Tradycyjne palmy wielkanocne Tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi są głęboko zakorzenione w naszej...
Ozdoby na Wielkanoc 2015 Święta wielkanocne tuż, tuż - warto więc podkreślić ich radosny...
Kiedy wypada Wielkanoc 2015? Data Świąt Wielkanocnych jest ruchoma i najczęściej przypada pomiędzy 22...
Wielkanoc 2015 na Mazurach Święta Wielkiej Nocy to radosny i pełen optymizmu czas, który...